sevgi sözleri

Rose

Moderator
Moderator
Sanki ümit yaşatsın beni sen beni zindanlara atıktan sonra sen bende gözlerim nefesim canımı aldıktan sonra yapamıyorum ben sana kıyamıyorum.

SANA NE DEMELİYİM BİLMİYORUM GüNEŞİM DESEM BATIYOR HAYATIM DESEM HAYAT KISA GüLüM DESEM GüLLER SOLUYOR SANA CANIM DEMELİYİM çüNKü BU CAN SENİNLE YAŞIYOR AŞKIM...

Sana Hayatım desem Hayat Kısa, sana Gülüm desem Güller soluyor, Sana Güneşim desem Güneş Batıyor, Sana Canım diyorum çünkü Bu can seninle yaşıyor!!

Sana bir şey söyleyeceğim ama üzülmeyeceksin; Dün doklara gittim ve böbreğimde kum varmış ve de kalbim dede seni buldular...

SANA BİR GüL GöNDERİYORUM TUTMASINI BİLMEZSEN DİKENLERİ BATAR, YAPRAKLARINI AçARSAN DUYGULARI AKAR, AMA TUTMASINI BİLİRSEN GüL SANA TAPAR.

Sahilde dalgalar gidip geliyor seni ben değil kalbim özlüyor, yüreğimde bir yara var hala sızlıyor SENİ BEN DEĞİL KALBİM öZLüYOR...

Rüzgarlara bir öpücük emanet ettim. eğer bir gün ısrarla eserse sakın yüzünü çevirme, bir akta doya doya öpsün seni benim yerime...

Rüzgarın kemanını çaldığı ve damlaların pencerene vurduğu bir gecede yatağına uzanıp hayalini kurduğun ve keşke dediğin tüm güzellikler senin olsun...

Para ile rüyanın padişahı değiliz biz, parçalanmış gönül hırkalarını yamar dikeriz, biz dostlarla ağlar dostlarla güleriz.

özlemle yanıyor kalbim,SEVİYORUM SENİ gece gündüz dört mevsim,SEVİYORUM SENİ seninle paylaştığımız o cennet günleri. unutsan da sevgilim,SEVİYORUM SENİ !!!!

öZELSİN. CANIMDAKİ HER NEFES NEFESİNE EKLENSİN İçİNDEKİ HER HEVES HAYALİNDE DEMLENSİN BIRAK YARALI GöNLüM VARLIYINLA RENKLENSİN SEN BENİM GöNLüMDE YAŞADIKCA.

Oy gemici gemici, Nereden aldın pirinci, güzellerin içinden Sen çıktın birinci!!

öfkeni yapraklara yaz sonbaharda dökülsün,derdini rüzgara yaz estikçe uzaklara götürürsün,sevgimi kalbine yaz öldüğünde seninle gömülsün.

Odamın penceresi bir bahçeye bakar Bahçe bütün bahçeler gibi issiz Tarumar olmuş çiçekler perişan Sadece bir gül var ki O kızın gözlerinde şimşek şimşek açan.

kadar güzelsin ki yüzüne bakamıyorum. Titriyor ellerim,ellerini tutamıyorum. Dolanıp sarmak geliyor içimden saramıyorum. öylesine bağlanmışım ki sensiz duramıyorum.

Niye uzakta arıyorsun sevgiyi?çok yakınındaysa . niye öyle dalıyor gözlerin? çok yakında biri varsa. oldu anladım söyleme sakın sus kimse duymasın,bende kalsın.

Ne kadar uzak olursan ol benden,aramızda en aşılmaz dağlar,okyanuslar olsa da.Yinede mutlu sayarım kendimi.Senin yaşadığın dünyada yaşadığım için...yüreğimsin!!!!

Ne Elimden Tuttular Ne Yüzüme Güldüler , Nede Bir Gün Olsun ölümüne Sevdiler. Ben Sevdim Başkasına Verdiler. Bana Bu Dünyada Mutluluk Harammış meğer..

n yarat ve kendi ruhunu kendin süsle.göreceksin ki;dayanıklısın,kuvvetlisin ve değerlisin..

Mutluğun gökyüzünden dökülen bahar yağmurları kadar bol olsun,o kadar mutlu ol ki gözlerindeki mutluluk mutluluğa arayan mutsuzların umut ışığı olsun SIRDAŞ OLSUN

Geri